• 0342 360 1050

YAPI İŞLERİ ve TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI PERSONEL LİSTESİ
 
Adı Soyadı İdari Görevi Dahili
Osman DURNA Daire Başkanı 1188
Ömer KÜÇÜKOĞLU Yapı Kontrol Şube Müdürü 1167
Ayşegül DEMİRCAN Emlak İstimlak Şube Müdürü 1105
Kemal ÇELİK İhale Şube Müdürü 1114
Mehlika ÖZATAN Şef 1101
Adnan ALBAYRAK Makina Mühendisi 1118
Bihter PAYDAK Yüksek Mimar 1110
Turgay ÖZKUL Mimar 1182
Osman DORAK İnşaat Mühendisi 1171
Alper GÜNERİ İnşaat Mühendisi 3397
Ali Şeref CENGİZ İnşaat Y. Mühendisi 1146
Denizhan ARAS Elektrik Mühendisi 1165
Mustafa TÜRK Elektrik Mühendisi 1174
Aysun KALKAN Elektrik Mühendisi 1183
Yaşar DEMİR Elektrik Mühendisi 1186
Mustafa ŞENTÜRK Elektrik Mühendisi 1172
Çiğdem KURŞUN Elektrik Mühendisi 1172
Remzi GÖĞEBAKAN Makine Mühendisi 1178
Levent APAYDIN Makine Mühendisi 1108
Müslüme KÖŞKER Makine Mühendisi 1109
Vedat KAYA İklimlendirme Soğutma Teknikeri 1170
Murat GÖV İklimlendirme Soğutma Teknikeri 1117
Özgül ERDİNÇ Makine Teknikeri 1115
Serap KARAPINAR Şef 1104
Hakan YİMENİCİĞLU İnşaat Teknikeri 1173
Hüseyin TURGAL İnşaat Teknikeri 1103
Mehmet EREZ İnşaat Teknikeri 1150
Mahmut AKDOĞAN İnşaat Teknisyeni 1151
Veli AKÇA İnşaat Teknikeri 1102
Hasan ERBEKTE İnşaat Teknikeri 1106
Yılmaz AYCAN Elektrik Teknikeri 1112
Zühal KAR Büro Personeli ( Sözleşmeli ) 1100
Rüstem GÖZÜKARA Görevli ( Sözleşmeli ) 1119
Halil ÖZCAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1119
Halit BOZOĞLAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1119
 
TESİS İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Hüseyin SEVİM Tesis İşletme Müdürü 1129
Mehmet TUFAN Makine Teknikeri 1128
Alaettin ÖZOĞUZ Teknisyen 1121-1122
Cuma AKSOY Görevli ( Sözleşmeli ) 1120
 
MARANGOZ ATÖLYESİ
İbrahim BULUT Teknisyen Yardımcısı 1124
Murat ÖZYETİM Görevli ( Sözleşmeli ) 1162
Mustafa GÖZÜKARA Görevli ( Sözleşmeli ) 1162
Hasan GÖYBONCUK Görevli ( Sözleşmeli ) 1162
Mehmet Ali DURKAL Görevli ( Sözleşmeli ) 1162
 
DEMİR ATÖLYESİ
Hüseyin KÜÇÜKDOĞAN Teknisyen 1123
Mustafa DAMAR Teknisyen 1123
Hasan KAYA Teknisyen Yardımcısı 1123
Ercan ÖZTÜRK Görevli ( Sözleşmeli ) 1123
Yılmaz YILDIRAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1123
H.İbrahim ÇAKIR Görevli (Sözleşmeli) 1123
 
ELEKTRİK ATÖLYESİ
Erol ARIKBOĞA Teknisyen 1127
Mehmet Ali CAYMAZ Tekniker 1127
Murat ORHAN Teknisyen 1127
Sait ÇELİK Teknisyen 1127
Sabri AKIL Görevli ( Sözleşmeli ) 1127
Mücahit AKDOĞAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1127
 
BOYA ATÖLYESİ
Adnan Tahir ATEŞ Memur 1125
Cevdet SEÇMENOĞLU Teknisyen Yardımcısı 1125
Şahan ÖZTÜRK Görevli ( Sözleşmeli ) 1125
Adem SÖZER Görevli ( Sözleşmeli ) 1125
 
SU ATÖLYESİ
Ahmet ÖZTÜRK Teknisyen 1126
Mustafa ULUKÖK Teknisyen 1126
Mustafa YILDIZ Teknisyen Yardımcısı 1126
Seydi DEMİR Hizmetli 1126
Mehmet APAYDIN Teknisyen Yardımcısı 1126
Mustafa TAŞÇI Görevli ( Sözleşmeli ) 1126
 
ASANSÖR ATÖLYESİ
Yılmaz BAYINDIR Teknisyen 1169
Ramazan HADİM Görevli ( Sözleşmeli ) 1169
 
KLİMA ATÖLYESİ 
Ökkeş AKSOY Tekniker 1156
Yunus SERT Görevli ( Sözleşmeli ) 1156
 
İNŞAAT ATÖLYESİ
Erdem KIRAT Görevli ( Sözleşmeli ) 1163
Faysal KIRAT Görevli ( Sözleşmeli ) 1163
Ramazan GÖZÜKARA Görevli ( Sözleşmeli ) 1163
Mehmet ÇİRKİNOĞLU Görevli ( Sözleşmeli ) 1163
Ali TAFLAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1163
 
TELEFON SANTRALİ
Levent AVCI Teknisyen 1195
Ahmet Ersin ERDAYI Teknisyen 1190
Ahmet KÖSE Teknisyen 1191
Teyfik Fikret KIROĞLU Teknisyen Yardımcısı 1194
Levent ŞAHAN Bilgisayar İşletmeni 1000
Yusuf Murat ÖZDEĞER Santral Memuru 1192
Salih ERDAYI Görevli ( Sözleşmeli ) 1192
 
ISI MERKEZİ
Murat ÇALIŞKAN Tekniker 1141
İsmail ERDEM Tekniker 1140
Mustafa Basri KILIÇ Teknisyen 1142
Hüseyin DEMİR Teknisyen Yardımcısı 1143
Metin PARLAK Teknisyen Yardımcısı 1141
Şevket YÜCE Teknisyen Yardımcısı 1141
Hüseyin YILDIZ Teknisyen Yardımcısı 1141
Orhan DEMİR Teknisyen Yardımcısı 1141
Ferhan VOLKAN Tekniker 1141
İrfan TÖRER Hizmetli 1141
Mustafa BALTA Görevli ( Sözleşmeli ) 1141
Hasan KAYA Görevli ( Sözleşmeli ) 1141
Erdal ÇIĞDAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1141
Ahmet GÖĞEBAKAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1141
Yunus Emre ÇÜRÜKOĞLU Görevli ( Sözleşmeli ) 1141
 
15 TEMMUZ YERLEŞKESİ
Alper ÖZDAĞLI Teknisyen Yardımcısı  
Murat KAR Görevli ( Sözleşmeli )  
Burak YALÇINKAYA Görevli ( Sözleşmeli )  
Baran BARANSEL Görevli ( Sözleşmeli )  
Cuma Ali ÇÜRÜKOĞLU Görevli ( Sözleşmeli )  
Mehmet BAYTÜRKMEN Görevli ( Sözleşmeli )  
Metin SEVİM Görevli ( Sözleşmeli )  
Bünyamin DİKİCİ Görevli ( Sözleşmeli )  
Hüseyin TOKAÇ Görevli ( Sözleşmeli )  
Gökhan Nedim ÖZKANLI Görevli ( Sözleşmeli )  
Fatih YILDIZ Görevli ( Sözleşmeli )  
 
TAŞIT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Bayram BULUT Şube Müdürü 1130
Cemil ÇAVDAR Tekniker 1155
Mehmet BAŞBENZER Teknisyen 1133
Muzaffer AKINCI Teknisyen 1133
Hüseyin ÖZDEMİR Teknisyen 1133
Hüseyin ÖZTÜRK Bilgisayar İşletmeni 1132
Yahya KARACAN Bilgisayar İşletmeni 1133
Ayhan BALÇİÇEK Bilgisayar İşletmeni 1133
Ramazan ÇELİK Bilgisayar İşletmeni 1133
Memik ÇAĞLAR Bilgisayar İşletmeni 1133
Miktat YILMAZ Şoför 1133
M. Bülent TAŞDELEN Şoför 1133
Ahmet GÖRGÜN Şoför 1133
Mehmet ASLAN Şoför 1133
Mustafa NAHIRCI Şoför 1133
Mehmet ŞAHAN Şoför 1133
Habip CİN Şoför 1133
Serdar AYDEMİR Şoför 1133
Mustafa KARACAN Şoför 1133
Bekir ÇELİK Şoför 1133
Nihat DELİOĞLU Şoför 1133
Cafer ÇAKO Şoför 1133
Zekeriya KARACAN Şoför 1133
Servet KARACAN Şoför 1133
Şükrü ŞAHİN Şoför 1133
Çetin VURAL Şoför 1133
Ahmet KILIÇ Şoför 1133
Ayvaz GÖYBONCUK Şoför 1133
Kemal GENÇ Şoför 1133
Mustafa YİĞİT Şoför 1133
Mehmet ÖZDEMİR Şoför 1133
Mustafa SATIL Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
İlhan ALICI Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Ökkeş YİĞİT Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Hüseyin YILMAZ Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Ayşe Tuğba OKUTUCU Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
İslam Zafer ALICI Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Mustafa GENÇ Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Cengiz İŞBİLİR Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Mehmet YILDIRIM Şoför ( Sözleşmeli ) 1133
Hasan KAYA Şoför 1133
Aydın ŞAHAN Operatör ( Sözleşmeli ) 1133
Cebrail SAL Döşemeci ( Sözleşmeli ) 1158
Şemsettin PEHLİVAN Tamirci ( Sözleşmeli ) 1158
Adem ÇETİN Tamirci ( Sözleşmeli ) 1158
Ercan AĞCABAY Kaportacı ( Sözleşmeli ) 1158
Bilal FERİK Bisiklet Tamircisi ( Sözleşmeli ) 1158
Ş.Mehmet DAĞ Oto Yağ.Yık 1134
Emine TATAROĞLU Hizmetli 1158
 
ARAZİ DEĞERLENDİRME MÜHENDİSLİĞİ
Nurettin ÇAKIR Ziraat Mühendisi 1136
Cemal ÇANKAYA Ziraat Mühendisi 1138
Ömer KARALAR Hizmetli 1139
Mustafa AVCI Hizmetli 1139
Beyhan ERİKÇİ Hizmetli  
Fatih KAYA Memur 1139
Salih USLU Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Mahmut ESOĞLU Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Cumali KIRKIZ Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Hanefi DEMİR Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Hurşit YİĞİT Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Mail İMA Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Beyhan YETİK Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Hasan YILMAZ Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Muhammed DOĞAN Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
Mehmet GÖYBONCUK Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
M. Ali YILMAZ Görevli ( Sözleşmeli ) 1139
İbrahim AYGÖRDÜ Görevli ( Sözleşmeli ) 1139